odvoz starého nábytku

Postaráme se o odvoz starého nábytku, nebo vyřazeného, rozbitého z vaší chalupy, domu, bytu, kanceláře, odkudkoli. Zajistíme kompletní vyklizení nábytku, nepotřebné šatstvo nebo inventář. Po dohodě, umíme věci nabalit do pevných měchů a ekologicky zlikvidovat na skládce odpadu. Naše služby nabízíme i během víkendu a svátků.

Odvoz starého nábytku - demontáž

Poskytujeme také služby demontáže a přípravy nábytku před samotným vyhozením. Objemný odpad jako postele, sedačky, gauče, válendy a jiné vyneseme z vašeho bytu, domu, chalupy a sklepa naložíme do auta a odvezeme na skládku. Odvoz nábytku na skládku se vždy ekologicky a plánovaně vyhazuje podle druhu a objemu. Samotná likvidace a zneškodnění probíhá dělením na čalouněné části, plast, dřevo, sklo.

Odvoz starého nábytku hned!

V Praze a okolí zajistíme non stop vyklízení nábytku bez příplatků za patro nebo schody. Pokud byste potřebovali provést nejprve obhlídku s naším pracovníkem, stačí nás kontaktovat a domluvíme termín.
Vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku, stačí zadat pár informací a po dohodě můžete mít Váš nepotřebný nábytek pryč. Kontaktujte nás a získejte cenovou nabídku!

Nezávazná poptávka

Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Neplatný vstup