Stěhujete svůj sklad na jiné místo? Nebo váš skladovací prostor opustil nájemce a nechal po sobě nepořádek? Ať už je důvod jakýkoliv, řešení vyklízení takto velkých prostor na vlastní pěst je poměrně náročné a zdlouhavé. Přenechte vaše starosti nám. Rádi vás zbytečných věcí zbavíme, abyste mohli sklad využít, k čemukoliv zrovna potřebujete.

Zajistíme ekologickou likvidaci

Ve skladech se může nacházet velká spousta nepotřebných věcí. Pokud se jich budete chtít zbavit, zajistíme jejich ekologickou likvidaci. Zabýváme se přitom vyklízením skladů jak pro menší, tak i velké firmy. Demontujeme nepoužívané regály, zbavíme vás nahromaděného harampádí, odvezeme obalové materiály a také zboží. 

 

Na první schůzce nám sami sdělíte, zda si přejete nějaké věci zachovat, nebo zda se máme zbavit kompletně veškerého vybavení. Následně již může celý zásah probíhat bez vaší přítomnosti a vy můžete získaný čas využít dle vašeho uvážení. 

Kompletní služby pod jednou střechou

V rámci vyklízení skladů nabízíme komplexní služby spojené s vynášením nepotřebných věcí a jejich likvidací. Kromě toho nabízíme také profesionální malování interiéru, díky čemuž sklad získá čerstvý a nový vzhled. Prostory můžeme rovněž uklidit, aby už na první pohled vypadaly reprezentativně a byly tedy kompletně připraveny k vašemu dalšímu užívání, prodeji nebo třeba pronájmu. 

Máte zájem o vyklízení skladu?

Řešíte právě otázku vyklízení skladových prostor v Praze či Středočeském kraji? Obraťte se na nás. Společně se domluvíme na první schůzce, kde se pobavíme o rozsahu služeb a prohlédneme si prostory. Na základě toho vám odprezentujeme předběžnou cenovou kalkulaci. Následně se již jen dohodneme na termínu realizace, kterou si naši pracovníci vezmou kompletně na starost. Nezávazná poptávka

Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Neplatný vstup