• Úklid biologického materiálu po zesnulých ( tělní tekutiny atp.)
  • Kontaminované zařízení jako jsou koberce, lina, postele a jiné.
  • Provedeme deratizaci hmyzu, dezinfekci a dezodoraci prostor.
  • Kompletní vyklizení bytu po úmrtí.
 

Když tělo odejde na onen svět

Dle nesmlouvavých pravidel matky přírody se mrtvé tělo člověka začíná rozkládat již po dvou hodinách, a to zcela bez ohledu na způsob úmrtí dotyčného. Organismus po svém úmrtí nedokáže zajišťovat nezbytnou funkci tkání, což vede k přirozenému uvolňování chemických látek, jejichž složení lze bez většího přehánění porovnávat s klasickými jedy. Situaci neulehčuje ani skutečnost, že se mnohá úmrtí odehrávají v obytné budově, kde proces rozkladu probíhá ještě o poznání rychleji, než třeba pod vodou nebo v chladném prostředí.  SE ZAVOLÁNÍM RADĚJI NEOTÁLEJTE
 

Úklid po zesnulých

Úklidové práce po zemřelém člověku mohou pro pozůstalé představovat velmi těžkou a bolestivou zkušenost, která znovu rozdrásá čerstvě zacelenou ránu v srdci. Aby takových povinností museli klienti podstupovat co nejméně, nabízí naše společnost odstranění rizikových biologických ostatků, které pochopitelně mohou představovat hnízdiště jistých choroboplodných zárodků.
 
Rozsáhlý proces čištění po zesnulém zahrnuje i jednu z nejtěžších výzev v oblasti dezinfekce – tzv. dekontaminaci. Proces dekontaminace je takovým balíčkem několika procesů, které mají zajistit následující:
  • eliminace a inaktivace rizikových mikroorganismů
  • likvidace členovců a obtěžujícího hmyzu
  • odstranění případných hlodavců přilákaných mrtvým tělem
Samotný proces dekontaminace zahrnuje především likvidaci mikroorganismů, které se z mrtvého těla posupně šíří dále po okolí. Redukování jejich počtu probíhá za pomoci postupů s různým stupněm efektivity.
Mechanická očista Proces dezinfikování a sterilizace
 

Úklid po zemřelých - nechte na profesionálech

Aby se pozůstálí nemuseli s psychicky i fyzicky náročnou činností potýkat sami, mohou se obrátit na naší společnost, která se postará o odstranění nebezpečných biologických ostatků, jakožto možného zdroje různých choroboplodných zárodků. Samotnému likvidování biologických ostatků předchází důkladná dezinfekce prostor, která může jít ruku v ruce s procesem dezinsekce, jehož cílem je likvidace množících se much a larev.
Dezinfekce je našimi pracovníky prováděna ve dvou fázích. Prvním krokem je dezinfikování prostor ozonem po dobu jedné hodiny a druhým krokem je aplikace postřiku na místa přímo zasažená biologickými ostatky a jejich okolí. Látka se na místě nechává působit po dobu 30 minut. Posléze už se přistupuje k samotné likvidaci znečištěných věcí, které jsou zajištěny ve speciálních vacích a následně převezeny do spalovny.

Poslední fází úklidového procesu zůstává aplikace kvalitního spreje pohlcujícího zápach. Prostory se obvykle dezinfikují germicidním zářičem a ozonátorem.

Nezávazná poptávka

Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Neplatný vstup