Máte půdu plnou nepotřebných věcí, ale do jejího vyklízení na vlastní pěst se vám nechce? Obraťte se na nás. Díky našim profesionálním pracovníkům budete mít pod střechou konečně pořádek a získaný prostor budete moct využít dle vašeho uvážení. 

S čím vším si poradíme v rámci vyklízení půd

V rámci našich služeb vyklízíme půdní prostory jak u rodinných, tak i panelových domů. Poradíme si také s půdou v případě firemní budovy nebo u historických objektů. Součástí naší práce je i likvidace nepotřebného odpadu s důrazem na dodržení ekologických zásad. Pracujeme, rychle, efektivně a spolehlivě, abychom půdu zbavili nepotřebného harampádí v co nejkratším možném čase. 

 

Vyklízení půdy může probíhat i bez vaší přítomnosti. Stačí jen, když nám předem řeknete, zda si nějaké věci přejete ponechat, nebo vás máme zbavit všeho, co na půdě najdeme. 

Z půdy vyneseme i těžká břemena

Na půdě se může mnohdy hromadit velká spousta nepotřebných věcí. Zatímco některé se pohodlně vejdou do pytle, rozměrnější věci si již žádají manipulaci ve více osobách. My si však poradíme i s těžkými břemeny a po našem zásahu vám zůstanou čisté a vyklizené půdní prostory. 

 

Přístup na půdu bývá mnohdy velmi stísněný a i z toho důvodu je řešení celého problému na vlastní pěst poměrně obtížné. My jsme však na tyto úkoly zvyklí, disponujeme potřebným vybavením a vyklízení půdy je naším denním chlebem. Díky našim službám si ušetříte nejen spoustu starostí, ale i fyzických sil spojených s vynášením nepořádku. 

 

Při Vyklízení půdních prostor bez problémů vyneseme například malý i větší nábytek, matrace, koberce, vysloužilé elektrospotřebiče či drobný nepořádek všeho druhu. Půdu můžeme zbavit také nečistot v podobě napadaného listí či jehličí. Po našem zásahu se můžete těšit na volný prostor připravený k dalšímu využití nebo třeba rekonstrukci. 

Mám zájem o vyklízení půdy

Hledáte spolehlivou firmu, která pro vás zajistí Vyklízení půdy v Praze a Středočeském kraji? Neváhejte nás kontaktovat. Společně se domluvíme na termínu prohlídky. Na základě toho vám prozradíme orientační cenu za Vyklízení půdních prostor. Následně se již jen stačí domluvit na termínu, kdy úklid půdy zrealizujeme. 

Nezávazná poptávka

Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Neplatný vstup