Zbavíme vaše prostory nepotřebných věcí a připravíme je na další využití nebo třeba rekonstrukci. Obraťte se na nás ohledně vyklízení bytů, domů, kanceláří, chat, skladů, sklepů nebo třeba dílen. Těšit se můžete na profesionální přístup, rychlé řešení a cenovou dostupnost našich služeb.

Jaké služby v rámci vyklízení nabízíme

Vyklízení bytů a rodinných domů

Zajišťujeme jak vyklízení menších bytů v panelových domech, tak i velkých prostor v rodinných domech. Zbavíme vás nejen drobného nepořádku, ale i těžkých břemen, se kterými by se vám špatně manipulovalo. 

Vyklízení sklepů a půdních prostor

Sklepy a půdní prostory bývají mnohdy přeplněny nepotřebnými věcmi. Právě v těchto místech totiž máme tendenci skladovat vše, co se nám zrovna nehodí. Postupem času však může být prostor doslova zahlcený. Při vyklízení sklepů a půdních prostor se musíme často vypořádat se stísněnými podmínkami, úzkými schodišti či přístupem pouze po žebříku. Díky dlouholetým zkušenostem a potřebnému vybavení to však pro nás neznamená žádnou překážku. 

Vyklízení skladů a firem

Stěhujete svou firmu či sklad na jiné místo? Nebo potřebujete prostory připravit pro nové majitele či nájemce? Zbytečností zbavíme jak menší sklady, tak i velké prostory. Problémy nám nečiní ani odstranění těžkého vybavení. 

Likvidace pozůstalostí

Úklid domu či bytu po zesnulém může být pro pozůstalé velmi citlivou a bolestivou záležitostí. Zajišťujeme likvidaci pozůstalostí, která spočívá nejen v kompletním vyklizení prostor, ale i úklidu biologického materiálu po zesnulém. Provádíme také deratizaci hmyzu, dezinfekci a dezodorizaci prostor. 

Zajistíme i úklid a výmalbu prostor

U samotného vyklízení prostor naše služby nekončí. Místo můžeme také kompletně uklidit a zajistit výmalbu. Díky tomu získáte reprezentativní prostory připravené na další využití, prodej či pronájem. 

Jaký je průběh vyklízecích prací

Pokud máte o vyklízecí práce zájem, je třeba nás nejprve kontaktovat. S naším vedoucím pracovníkem se domluvíte na prohlídce prostor. Díky tomu získáme jasnou představu o tom, co nás čeká, a budeme pro vás moct připravit předběžnou cenovou nabídku.

 

Po jejím odsouhlasení z vaší strany se domluvíme na samotném termínu vyklízení. Doba vyklízení se pochopitelně vždy odvíjí od velikosti prostor a náročnosti služeb. Následně již můžete vše nechat v naší režii a na závěr si převzít vyklizené a připravené prostory. 

Obraťte se na nás

Vyklízecí práce zajišťujeme v Praze a Středočeském kraji. Pokud máte zájem o vytvoření nezávazné cenové nabídky, neváhejte nás kontaktovat. 

Působnost: Praha a Středočeský kraj

Vyklízíme domy, byty, sklepy, půdy, nebytové a firemní prostory, haly, garáže a jiné.
Naše přednosti jsou spolehlivost, rychlost a nízké ceny od 600kč/m3.
 
 
vyklízení

Nezávazná poptávka

Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Neplatný vstup